KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16274024
nr 1627 4024
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 19/75. Bildmått: 11x19 cm, yttermått inklusive ram: 34x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:45:10
10/6 17:42:28
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert